Dla pracodawcy – baza pracowników

Twój pracownik czeka na Ciebie!

Szukasz pracownika? Chcesz zmniejszyć koszty zatrudnienia? Nie masz czasu na prowadzenia rekrutacji?

Obawiasz się przestoju w firmie i kar za nieterminowe wykonanie zlecenia? Skontaktuj się z nami.

W agencji pracy tymczasowej AIK Work Center czeka na Ciebie baza osób gotowych do podjęcia zatrudnienia: to nie tylko osoby z naszego kraju, ale także pracownicy z Ukrainy i z krajów Wschodniej Europy. Współpraca z nami to proste, przejrzyste warunki, ekspresowy czas rekrutacji i formalności ograniczone do minimum.

Zapomnij o rekrutacjach, skup się na prowadzeniu swojej działalności – my zajmiemy się resztą.

Dzięki podjęciu współpracy z nami:

Uzyskasz dostęp do dużej ilości pracowników, w tym pracowników z Ukrainy – posiadamy stale powiększającą się bazę pracowników, wśród których znajdziemy idealnego kandydata dla Twojej firmy.
Oszczędzisz czas i koszty związane z obowiązkami kadrowymi – przejmujemy całkowitą obsługę rozliczeń płacowych i pozapłacowych z jednoczesną odpowiedzialnością za ich prawidłowość oraz terminowość.
Twoja firma uniknie przestoju w produkcji spowodowanego brakami pracowników – na bieżąco zapewniamy kontrolę nad utrzymaniem liczby etatów na wymaganym poziomie.
Zmniejszysz koszty zatrudniania – unikniesz konieczności powiększenia własnych zasobów administracyjnych, gdyż całą obsługę kadrową pracownika prowadzimy my.
Otrzymasz pracownika dostosowane do Twoich potrzeb – prowadzimy wieloetapową rekrutację, w celu znalezienia pracownika, który w 100% spełni Twoje potrzeby.

Jak możemy pomóc?

Leasing pracowników

Pracownicy tymczasowi

Pracownicy z Ukrainy

Leasing pracowników

To nowoczesne rozwiązanie, które rozwiąże problemy kadrowe Twojej firmy, a jednocześnie odczuwalnie zredukuje koszty i oszczędzi Twój czas. Nasza agencja zapewnia obsługę kadrową leasingowanych pracowników. Jak to działa? To my zatrudniamy daną osobę, podpisujemy umowę, przesyłamy składki do odpowiednich urzędów, rozliczamy urlopy i wypłacamy pensję. Ty natomiast otrzymujesz od nas tylko 1 fakturę w miesiącu, a zaoszczędzony czas i pieniądze możesz przeznaczyć na rozwój swojej firmy. Nie musisz wypełniać wielu stron prawniczych akt ani robić dziesiątek przelewów – wszystko to załatwimy za Ciebie.

Jak to działa? – leasing pracowników w 5 krokach:

 1. Zgłaszasz do nas zapotrzebowanie na personel.
 2. Nawiązujemy kontakt w celu poznania Twoich oczekiwań.
 3. Proponujemy spełniającą Twoje oczekiwania osobę – albo z naszej bazy, albo wybraną w procesie rekrutacji.
 4. Załatwiamy wszelkie kwestie formalne.
 5. Na koniec miesiąca wysyłamy jasne i czytelne rozliczenie, na podstawie stawki godzinowej.

Pracownicy tymczasowi

Stan Twojego personelu zmniejszył się, z powodu długiego urlopu, sytuacji okolicznościowej czy wyjazdu zatrudnionych osób? Szukasz kogoś na określony czas? A może Twoja firma realizuje większy projekt i koniecznie potrzeba więcej ludzi? Jeśli zmagasz się z podobnymi problemami, możesz skorzystać z rozwiązania, jakim jest udostępniony przez nas pracownik tymczasowy. Będzie to dla Ciebie ogromna oszczędność czasu – nie musisz uruchamiać procesów rekrutacyjnych i czekać przez wiele dni na jego zakończenie. Po prostu skontaktuj się z nami – znajdziemy pracownika, który będzie gotów do podjęcia swoich zadań od zaraz!

Jak to działa?

 1. Zgłaszasz do nas zapotrzebowanie swojej firmy.
 2. Nawiązujemy kontakt w celu poznania Twoich oczekiwań wobec przyszłego pracownika oraz okresu, na jaki miałby zostać zatrudniony.
 3. Proponujemy osobę, której umiejętności odpowiadają Twoim oczekiwaniom – będzie to ktoś z naszej bazy lub z rekrutacji.
 4. Załatwiamy wszelkie kwestie formalne.
 5. Zatrudniona osoba przychodzi do firmy, a Twoje problemy kadrowe zostają rozwiązane.

Dzięki skorzystaniu z naszych usług unikniesz strat, jakie może spowodować przestój w Twojej formie spowodowany okresową absencją.

Pracownicy z Ukrainy

Odpowiadając na potrzeby polskich przedsiębiorców, wyspecjalizowaliśmy się w pozyskiwaniu pracowników zza wschodniej granicy, w szczególności z Ukrainy.

Nasza agencja przeprowadza osoby pochodzące ze Wschodu przez cały proces legalizacji ich pracy i pobytu na terytorium Polski. Nad całym procesem czuwa współpracujący z nami radca prawny. Po załatwieniu kwestii formalno-prawnych pomagamy im w przyjeździe ze Wschodu do Polski i znalezieniu zakwaterowania, a następnie dołączeniu do personelu w Twojej firmie. Każdym elementem procesu zajmujemy się sami – Tobie pozostaje tylko powitać nową osobę w zespole.

Najważniejsze korzyści z zatrudniania pracowników z Ukrainy i Wschodu:

 • Wysoka motywacja.
 • Uniknięcie przestoju spowodowanego brakiem osób do zatrudnienia na lokalnym rynku.
 • Bliskość kulturowa i językowa – łatwość w przystosowaniu się osób ze Wschodu do polskich warunków.

Dzięki naszej agencji nie musisz się martwić kosztami związanymi z sprowadzeniem przyszłych podwładnych do Polski oraz kosztami obsługi kadrowej. Wszelkie formalności bierzemy na siebie, a Ty oszczędzasz czas i pieniądze.

Znajdziemy dla Ciebie najlepszych ludzi!

Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami jeśli masz jakiekolwiek pytania!